USD:20.91360000 EUR:22.51750000

Kiralama Hizmetlerimiz

Kartech Bilgisayar, uzun dönem kurumsal kiralama sistem modelinde müşterine sıfır başlangıç maliyetiyle IT teknolojisindeki donanımları kiralama ve destek hizmetleri sunmaktadır. İşletmeniz için Notebook ve Oki Fotokopi makinelerini ekonomik olarak kiralayabilirsiniz.

Kiralamış olduğunuz tüm ürünler günün teknolojik koşulları içerisinde iş yapabileceğiniz donanım özelliklerini kapsıyor olacaktır. Sözleşme kapsamında kiralamış olduğumuz tüm ürünlerin arıza ve garanti takibi tarafımızdan yapılacaktır.

Ayrıca Microsoft’un sunmuş olduğu Lisans Kiralama Sistemiyle sıfır başlangıç maliyeti ve kullandığın kadar öde sistemi ile çok ekonomik ve esnek bir yapı sunulmaktadır

İşletmeniz için gerekli olan Tüm Microsoft Ürün Gruplarını kiralayabilirsiniz.

Kartech Bilgisayar, uzun dönem kurumsal kiralama sistem modelinde, müşterilerine sıfır başlangıç maliyetiyle bilişim teknolojisi ürünlerini kiralama ve destek hizmeti sunmaktadır.

Kiralamış olduğunuz tüm ürünler günün teknoloji standartlarına uygun, kapasite anlamında ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanım özelliklerinde olacaktır.

Sözleşme kapsamında kiralamış olduğunuz tüm ürünlerin arıza ve garanti takibi tarafımızdan yapılıyor olacaktır.

Bu iş için ayrıca bir personel istihdam etmiyor ve zaman kaybetmiyorsunuz.

Sözleşme kapsamında kiralamış olduğunuz cihazın arızalanması durumunda, arızalı cihaz yerine geçici cihaz verilerek, serviste geçecek olan süreçten etkilenmeden çalışmanıza devam ediyor olacaksınız.

Envanter, amortisman ve demirbaş gibi muhasebesel işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmadan, aylık olarak kesilen kiralama faturaları ile vergi avantajı sağlayabiliyorsunuz.

Kazanımları

IT Operasyonel ve İşletmenlik giderlerinin öngörülebilir bir yapıya dahil edilmesi

Bilgi işlem maliyetlerinin azaltılması

Servis kalitesinin en üst seviyeye taşınması

Geleceğe yönelik, üzerinde genişleme esnekliğine sahip bir yapının kurulması

Avantajlar

Uzun dönem kiralama destek paketi ile ürünler peşin satın alınmaz

Aylık düzenli ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenir

Vergi avantajı sağlanır

Bakım-Onarım ve Teknik hizmet sınıfındaki maliyetler düşürülür

Envanterin, Amortisman değerine ulaşma sürecini ortadan kaldırır

Arıza hallerinde, onarım süresi için zaman kaybını ortadan kaldırır

Microsoft Lisans Kiralama Hizmetleri-SPLA (Services Provider License Agreement)

Kullandığın Kadar Öde

Her ürün aylık olarak kiralanır ve kullandığı dönem için ödeme yapılır. İş yoğunluğunuza bağlı ihtiyaçlarınız doğrultusunda lisans giderlerinizi belirleyebilirsiniz. SPLA size uyan, işinize göre şekil alabilen bir modeldir.

Süresiz Güncelleme Garantisi

SPLA lisans kiralaması yaptığınız sürece Microsoft ürün grubundaki en güncel ürünleri ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Ek bir maliyet oluşmadan güncel versiyonları kullanabilme imkanı sağlar.

İstediğin Anda Durdur

SPLA lisans kiralama modeli ile istediğiniz anda lisanslama hizmetini sonlandırabilirsiniz.

Lisansını Gider Olarak Göster

SPLA Lisansı, aylık olarak ücretlendirilen, lisans kiralama faturasıdır. Lisanslar, bir hizmet dahilinde size sunulur. Bu sayede, lisanslama maliyetleri gider olarak gösterilerek finansal avantaj sağlanabilir.

Tüm Microsoft Ürünlerini Kapsar

SPLA lisanslama modelinde, Microsoft ailesinde bulunan tüm ürünler yer almaktadır. Sunuculardan, CRM’e ve masaüstü işletim sistemlerine kadar kiralanabilir bir modeldir.

SPLA, diğer lisanslama yöntemleriyle kıyaslanamayacak avantajlar sunan devrimsel nitelikte yeni bir lisanslama modelidir.

Kanmaz Teknoloji E-Ticaret Paketleri
Kapat