USD:12.98140000 EUR:14.72830000

Hakkımızda

Bilişim sektöründe her marka bilgisayar ve printer satışı ile tamir, bakım, onarım ve teknik servis hizmeti vermek amacıyla 1997 yılında kurulan ve faaliyete başlayan Kartech, sektörün değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayarak satış, kiralama ve yazılım çözümlerini de hizmet portföyüne eklemiştir. Ayrıca her marka notebook ve printer arıza tespitini ücretsiz yaparak müşteriye ön bilgi verir. Kurulduğu günden bugüne yetişmiş uzman kadrosu ile günün teknolojik gelişimini sürekli yakalamaya çalışan, kesintisiz ve kaliteli hizmet sağlayan, sürekli müşteri memnuniyetini ilke edinen, değişime ve gelişime açık bir şirket olarak, yaratıcı ve doğru çözümler sunmak firmanın genel prensibi olmuştur.

Müşterilerimizin BT (Bilişim Teknolojileri) alanında ihtiyaçları doğrultusunda paket çözümler oluşturmak, söz konusu hizmetlerini koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yerine getirmek Kartech Bilgisayar için bir iş yapma şekline dönüşmüştür. Kartech Bilgisayar, sektörün ihtiyaçlarını önceden görebilen, profesyonel kadrosu ile en kısa sürede sonuca ulaşabilecek çözümleri oluşturmuş ve bu seviyeyi en üst düzeyde tutarak sürekli kaliteyi hedeflemiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda zengin ürün grubumuzu uygun fiyatlarlar sunabilmek ve satış desteği ile hizmet bütünlüğünün sağlanması firmamızın prensipleri içinde yer almaktadır.

 
Kanmaz Teknoloji E-Ticaret Paketleri
Kapat